Merhabalar Ben Mine Tan. Mine Tan Butik’ in kurucusuyum.Sizlere bu serüvene nasıl başladığımız ve var olma sürecimizden büyük bir heyecanla bahsetmek isterim. 2012 yılında instagram platformunda Mine Tan Butik sayfasını kurdum.Marmara Üniversitesi Enformatik 2. sınıf öğrencisi iken üniversite okuduğum bu süreçte iş hayatına atılmak inanın çok zor ve yorucuydu ama ideallerim ve hedeflerim vardı. Bir marka kurmak, mağaza açmak, farklı şehirlerdeki insanlara ulaşmak, özel günlerine ortak olmak hayatımın en büyük motivasyonu idi. Bu süreçte en büyük destekçim ailem oldu. Ders aralarında üretici firmalarla görüşmeler,toplantılar,mal tedariği sağlayıp koşarak derse yetiştiğimi hatırlıyorum ne günlerdi :)

 

Annem,babam,kardeşlerim hep yanımdaydı benimle beraber bu süreci en güzel şekilde göğüslediler. İlk mağazamızı açtığımızda heyecandan uyuyamadığımızı hatırlıyorum. Küçük bir dükkan ile başlayıp sonrasında yıllar içinde 3 büyük mağaza haline gelen, 660 Bin Takipçiye sahip olan, www.minetanbutik.com.tr olarak kendi web sitesi olan ve aktif satışı olan bir marka haline geldik. Geceyi gündüz edip sabahlara kadar kargo paketlerinizi hazırladığımızı hiç unutmam. Bu süreçte çok emek verdik ve emek verdikçe yolumuz daha da aydınlandı. Ünlü isimler bizi keşfetti ve tanıtımlarımızı yaptı o zamanlar influencer marketing yoktu okadar büyük bir etkiydi ki. Gizem H., İvana S., Seda Ö., İnci P., Buse T. gibi ünlü isimlerden inanılmaz güzel bir ilgi vardı ve gittikçe daha da büyüdük yetişemez hale geldik ve ekibimizi büyütme kararı aldık. Mine Tan Butik şu anda yüzlerce kişiye iş istihdamı sağlayan, hayallerimi süsleyen en büyük şükür sebebim oldu. İşler büyüdükçe departmanları ve görevleri kardeşlerimle paylaştık. Melce ve Miray sayesinde kurumsal bir marka olma yolunda ilerledik, kardeşlerim iyi ki varlar. Evlendim, çocuk sahibi oldum bu süreçlerde hiçbir aksaklık yaşamama sebebimiz ailem oldu. Sonra baktım ki sizler de ailem oldunuz. Her anımda her zaman yanımda oldunuz destek oldunuz bizi, markamızı hiç ama hiç yalnız bırakmadınız. Mine Tan Butik markasını hep beraber bu günlere taşıdık iyi ki varsınız!

 

Her zaman önceliğimiz sizlerle, en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlar ile buluşturmak oldu. Bu yolda attığımız her adım titizlikle özenle atıldı. Bu sektörde var olan iyilikler kadar kötülükler de oldu. Asla yılmadık, pes etmedik ve yolumuzdan hiç şaşmadık. Başarımızın diğer bir sebebi de kimseyle yarışmadık. Hep kendimizle yarış halindeydik. Nasıl daha iyi, nasıl daha kusursuz hizmet verebiliriz sorusuna odaklandık. Bu yüzden de kendi sınırlarımızı hep daha ileriye taşıdık. Pek çok macera atlattık az çok tahmin edersiniz ki. En ama en büyük destekçim Annem’e ayrıca teşekkürlerimi sunmak isterim. Bana pes etmemeyi öğretti, yolumu aydınlattı ve en önemlisi bu serüvende bana ışık tuttu. Aileme,Ekibime,Sizlere sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki varsınız!

 

Instagram @minetanbutik  

 

3MMM TEKSTİL DERİ ÇANTA AKSESUAR İTHALAT İHRACAT PAZARLAMA VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR