ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Kadın Büstiyer

Büstiyer, kadınların her türlü kombinlerinde iddialı ve kurtarıcı parçası olmuştur. Büstiyer, korseye benzer yapısı sayesinde kullanıldığı zaman toparlayıcı bir görev üstlenmektedir. Günlük hayatta özellikle gece kıyafetlerinde çok sıklıkla kullanılmaktadır. 

Kadın büstiyerler genellikle üst vücuduna güvenen kadınlar tarafından tercih ediliyor. Crop ve sütyene benzer yapısı ile üst vücudu ön plana çıkarmaktadır. Ayrıca vücudu ön plana çıkarırken göğüs kısmını da destekleyici bir özelliği vardır.

Büstiyerler pek çok farklı şekilde kombin edilebilmektedir. Kombinlerin çeşidine göre sizi havaya sokabilecek bir yapıya sahiptir.

Büstiyer Nasıl Kombinlenir?

Büstiyer günümüzde çok sık kullanılmaktadır ve pek çok farklı şekilde kombin yapılabilmektedir. Büstiyer kombinlerini şu şekilde yapabilirsiniz.

Özel bir davete katılıyorsanız İspanyol paça pantolon ile büstiyer kombinlemeniz sizi davetin en şık kadını yapabilir. Büstiyer ile uyumlu bir renk tonu tercih etmeniz alt üst takım gibi bir görüntü verecektir.

Büstiyerleri üst giyim trendleri arasında yer alan kadın ceket modelleri ile kombinlemeniz pantolon ile yapacağınız kombinlerinizi tamamlayıcı nitelikte olacaktır.

Ayrıca kadın büstiyer modellerimizi daha spor bir şekilde kullanmak istiyorsanız etek veya Jean pantolon ile kombin yapabilirsiniz. Büstiyer, crop benzeri yapısıyla spor giyime de uyumlu olacaktır.

Siyah büstiyer modellerimizi beyaz keten pantolon ile kombin yapmanız zıt bir şıklık yakalamanızın en kolay yolu olacaktır. Yine beyaz büstiyer tercih etmenizde alt üst takım görüntüsü elde etmenizi sağlayacaktır.

Kadın Büstiyer Modellerimizde Hangi Kumaşı Kullanıyoruz?

Kadın büstiyer modellerimizde son model kumaşlar kullanmaktayız. Bu kumaşlar terletmez, renk atmaz ve dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü kullanım için uygundur. Ayrıca yıkanması mümkündür. Göğüs tarafında bulunan pedler sayesinde kullanımı oldukça hoş ve kolaydır.

Büstiyer Modellerimiz Nelerdir?

Çiçek desenli büstiyer modellerimiz ile yaz ve sonbahar aylarında çok şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Ayrıca tül balon kollu büstiyerler dört mevsim kullanım imkanı sunmaktadır.

Dantelli büstiyer modellerimiz ile en iddialı kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz. Dantel detaylarını ip askı ile tamamladığımız bu modelimiz yaza damga vurmaktadır.

Askılı büstiyer ve askısız büstiyer olmak üzere pek çok farklı renk ve desende büstiyer modellerimiz mevcuttur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR