Tunik Modelleri

Tunikler, son dönemlerde kadın giyiminde önemli bir yere sahip olarak oldukça geniş bir ürün yelpazesi vardır. Konforlu ve rahat kullanışı ile yoğun talep gören tunikler; mevsimlik, kışlık, yarım kol, tasarım, uzun kol, günlük ve ya sportif gibi oldukça geniş model ve ürün çeşidi sunar. Tunikler kilo,boy ve yaş fark etmeksizin genel kullanıcı kesimine hitap eder. Fakat kilo sorunu bulunan kadınlar da en çok tercih ettiği giyim ürünleri arasındadır. Bir örnek verecek olursak kadınlar da kesimli pantolonun üzerine tunik giyerek basen kısmında kilo problemini rahatlıkla kamufle edilebilir. Bu sayede kendilerini daha rahat ve iyi hissederler.

Tunik Çeşitleri

Oldukça çeşitli tunik modelleri üretilir. Gömlek formu ile yakın kısa ve dar kesimli modeller olabildiği gibi, diz kapağı boyuna kadar uzanan tunik çeşitleri de üretilir. Vücut hatlarını kapatmak isteyen bayanların tercihi olan modeller bol kesimleriyle rahatlık ve konfor sunar. Oldukça çok talep gören giyim ürünü olduğu için talep ihtiyacının  karşılanması adına model çeşitleri ile devamlı ve yoğun bir artış ve değişim gözetilir. Her vücut tipine ve her mevsim özel tunik modelleri sunulan fazla çeşitlilik ile tercihler tamamen sizlerin beğenisine sunulmuştur. Fakat rahatlık konusunda nasıl bir tunik ihtiyacı olduğunu belirlemek seçimleriniz için daha kolay bir hal alır. Öncelikli olarak alınacak olan ürünün yan kısmında bulunmakta olan ve bütün giyim alışverişlerinizde büyük kolaylık sağlayacak olan beden tablosuna göz atmalısınız. Vücut ölçüleri belirlenerek hangi çeşitte tuniğin beden yapısına uygun olduğunu kolayca anlayabilir ve bu kapsamda da bir model tercihini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Sizler adına en önemli unsur rahatlık ise ve kilo probleminiz bulunuyor ise koyu renkli ve boyuna çizgisi bulunan tunikler sizler için en doğru tercih olacaktır. Aynı zamanda vücudunuzu sıkmayan rahat kesimleri bulunan tunikler, oturup kalkma esnasında büyük konfor sağlar. Dar kesimli tunikleri ise ince bir bedene sahip olanlar tercih edebilir.

Birbirinden Şık Tasarımlara Sahip Tunik Modelleri

Yaz mevsimi için bir tunik sahibi olmak istiyor iseniz yumuşak, terletme yapmayan ya da teri vücuda hapsetmeyen ince kumaş formları bulunan şile bezi yazlık tunik modellerini tercih edebilirsiniz. Bunlarla birlikte akıcı ve ferah kumaşlar olarak yer alan krep, şifon, viskon, krep ve bunun gibi kumaşlardan üretilen rahat kesimli salaş modeller tercih edilebilir. Kışlık bir tunik sahibi olmak istiyor iseniz vücudunuzu sıcak tutan, yumuşak dokusu bulunan modeller tercih etmelisiniz. Birçok kumaş çeşidi ile sunulan kışlık modeller, kalın örgü veya ince triko formları ile de karşımıza çıkar. 
Örgü tunikler, özel yaka, boy ve kol kesimleriyle kış mevsimlerinde çizme ve pantolon ile gayet şık bir bütünlük oluşturur. Nasıl bir kombin açığa çıkartacağınız tamamen sizlerin zevkine kalmış bir durumdur. 
₺124,99 KDV Dahil
₺154,99 KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺94,99 KDV Dahil
₺129,99 KDV Dahil
Tükendi
₺124,99 KDV Dahil
₺149,99 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Tükendi
₺124,99 KDV Dahil
₺139,99 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Tükendi
₺99,99 KDV Dahil
₺124,99 KDV Dahil
Tükendi
₺74,99 KDV Dahil
₺84,99 KDV Dahil
Tükendi
₺54,99 KDV Dahil
₺139,99 KDV Dahil
Tükendi
₺130,00 KDV Dahil
1