Giyim konusunda büyük özen ve önem gösteren kadınlar için tamamlayıcı bazı parçalar vardır. Şapka, güneş gözlüğü, ayakkabı, saat, takı derken içlerinden belki de en önemlisi çantadır. Giydiğimiz kıyafetlerden kullandığımız aksesuarlara kadar her şeyin uyumlu olmasını istemek en büyük hakkımızdır. Uyum sağlamak isterken de dikkat etmemiz gereken bazı noktalar elbette bulunmaktadır. Biliyoruz ki alışverişlere belli bir maliyet ayırarak en güzel şekilde bizi her anlamda güzel göstersin istiyoruz. Bu konuda yapılan harcamaların başında da çanta gelmektedir. Çantanın görünümü belki de bütün kombini etkilemektedir. Çünkü çantanın duruşu ve kalitesi kıyafetin ya da diğer aksesuarların bir bakıma belirleyicisidir. Kaliteli görünen bir çanta yaptığımız kombine daha şık bir görünüm katacaktır. Fakat özellikle renk açısından kaliteli olmayan çantalar belki de tüm kombinin boşa gitmesine sebep olacaktır. Bu çantaların da bazı çeşitleri bulunmaktadır.

 

El Çantası

 

Genelde şık bir kombin yaptığımızda tercih ettiğimiz el çantaları en çok tercih edilenler arasındadır. Gece şık bir davette veya yemeğe gittiğimizde kıyafetimizde uygun olarak el çantası kullanabiliriz. Bunun yanı sıra da çok şık bir görünüme sahip olmamakla beraber dışarıya çıkarken tercih ettiğimiz el çantaları yalnızca yanımıza alacağımız küçük parça eşyaları taşımaya kolaylık sağlayacaktır. Bu anlamda hem şık hem de spor kombinlerimizde tercihimize ve de ihtiyacımıza göre model olarak bize kolaylık sağlayacaktır.

 

Omuz Çantası

 

Omuz çantası günlük hayatta kadınların vazgeçemediği çanta çeşididir. Hem taşınabilme açısından verdiği kolaylık hem de sağladığı kapasite sayesinde hemen hemen her kadın tarafında sevilerek kullanılmaktadır. Omuz çantaları, kendi içinde de çeşitli modellere ayrılmakla birlikte bu çeşitler sayesinde kıyafetlere yapılacak kombinleri kolaylaştırmaktadır. İkizkenar, Kapalı omuz çantası gibi çeşitli adlandırmalar ile belirlenen bu modeller giyilecek kıyafete uygun olarak seçenek sunulmaktadır. El çantası kadar şık modellerde tercih edildiği görülmese de genel anlamda çoğu spor veya diğer salaş kombinlerde tercihi mümkün görülmektedir.

 

Spor Çantalar

 

Spor çantalar eskiden daha çok sırt çantalar olarak kullanılsa da artık bu modelde çeşitlilik sağlanmıştır. Özellikle son dönemde kadınlar tarafından her kıyafete uygun olarak bel çantası kullanılmıştır. Bel çantası kullanımı yaygınlık gösterildiği andan itibaren de model ve renk açısından seçenekler anında arttırılmıştır. Bu sayede de kullanımı kolay ve rahat olan bu spor çanta, her kombinde tercih edilmeye başlanmıştır. Bunun dışında hem spora gidilirken kullanılan hem de eğitim gibi kurumlarda işimize yarayan sırt çantaları bizce vazgeçilmezdir. Yine son dönemde sırt çantalarının boyut olarak daha küçükleri üretilerek kadınlar için omuz çantasından sonra kullanım olarak rahatlık sağlamıştır. Ayrıca yaz aylarında plajlara da yayılan şıklık yarışında da çanta kullanımı yaygınlaşmıştır. Plaj çantaları renk ve model olarak çeşitlendirilerek hem plajda da şıklığı korumamızı sağlamış hem de yine eşyalarımızı koyabileceğimiz aksesuarımız olmuştur.

Tükendi
₺114,99 KDV Dahil
₺269,99 KDV Dahil
Tükendi
₺124,99 KDV Dahil
₺229,99 KDV Dahil
Tükendi
₺99,99 KDV Dahil
₺139,99 KDV Dahil
Tükendi
₺144,99 KDV Dahil
₺239,99 KDV Dahil
Tükendi
₺94,99 KDV Dahil
₺169,99 KDV Dahil
Tükendi
₺89,99 KDV Dahil
₺134,99 KDV Dahil
Tükendi
₺114,99 KDV Dahil
₺179,99 KDV Dahil
Tükendi
₺119,99 KDV Dahil
₺239,99 KDV Dahil
Tükendi
₺79,99 KDV Dahil
₺129,99 KDV Dahil
Tükendi
₺79,99 KDV Dahil
₺129,99 KDV Dahil
Tükendi
₺169,99 KDV Dahil
₺279,99 KDV Dahil
1